ŞİŞLİ DESİ ALARM SİSTEMLERİ

ŞİŞLİ DESİ ALARM SİSTEMLERİ
28 Temmuz 2018 No Comments AVRUPA YAKASI SERVİS BÖLGELERİ desialarmmerkezi

Desi Alarm Şişli

Günümüzde alarm sistemi kullanılmayan ev ve iş yerlerinde hırsızlık olayları daha fazla görülmektedir. Güvenlik sistemi olmayan yerlerde, hırsızlar rahatlıkla hareket edebilir ve bu durumda bizi maddi zararlara uğratabilirler. Hırsızlık olaylarının engellenebilmesi adına Desi alarm firmamız, gelişmiş güvenlik sistemlerini üretmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hırsızlık olayları 100% engellenemese bile, güvenlik sistemleri ile maddi zararlar azalmıştır.

Desi alarm firmamız Şişli ve bölgesine hizmet veren kurumsal alarm firmasıdır. İstanbul’un geneline gezici personelleriyle götürdüğü hizmet sayesinde en çok tercih edilen firma olmuştur. Desialarm firmamızın tercih edilmesinde en önemli etken; uygun fiyatlara ve kaliteli alarm sistemi ürünleri satışı yapmamızdır. Aylık kira bedeli şartı olmadan tek seferlik alımlarda sınırsız kullanım hakkı veriyoruz. Ev tipi ve iş yeri alarm sistemleri olmak üzere üretilmiş ürünlerimiz mevcuttur.

İş yerine alacağınız alarm sistemleri profesyonel olmalı ve içerisinde bütün özellikleri barındırmaktadır. En önemli özellik ise uzaktan yönetim özelliği olmasıdır. Siz uzakta olduğunuzda, alarm sistemi devreye girer ve siren çaldığında cep telefonunuza çağrı gelir. Alarm sistemi kurulumunda ayarlanmış acil durum mesajı size iletilir. Bu sayede iş yerinize giriş yapan hırsızlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Gelişmiş sistemleri tek parçada toplayan firmamız, teknolojinin son gelişmesinden faydalanmıştır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz güvenlik paketleri içerisinde birçok eklentiyi barındırır. Hareket algılayıcı sensör, yönetim paneli ve siren sistemleri paket içinde mevcuttur. Hemen firmamızı arayın desi alarm sistemlerinin uygun fiyatlarından faydalanın. Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatlarımı Aramaktasınız

Ev ve işyeleri için geliştirilen güvenlik çözümleri en iyi fiyata ilgili sayfalarımızda bulabilirsiniz.  

Alarm Sistemi Fiyatları..

Kamera Sistemleri Fiyatları..

Sorulan Sorular Bizi Arayın..

Etiketler: Şişli Desi Alarm, Şişli Alarm Firması, Şişli Alarm Takan Firma, Şişli Mecidiyeköy Ev Alarmı, Desi Alarm Şişli Bayi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÜCRETSİZ KEŞİF