HANGİ ALARMI SEÇMELİYİM?

HANGİ ALARMI SEÇMELİYİM?

Daha önce hiç alarm taktırmamış olabilirsiniz ve böylelikle aklınıza takılan bazı sorular olabilir. Türkiye’de yerli üretim olan Desi Alarm, ihtiyaca ve isteğe yönelik birçok alarm sistemleri üretmiştir. Türkiye genelinde ev, iş yerleri ve açık alanlarda kullanılan alarm sistemlerinin %75’i Desi Alarm yetkili servisleri tarafından yapılmıştır.

Desi Alarm sistemleri fiyatlandırması ise alarm sistemleri fiyatları sayfamızda mevcuttur.

NEDEN DESİ GÜVENLİK?

En profesyonel ve tam yönetilebilir alarm sistemleri,
Yüksek desibel alarm ses sistemi kalitesi,
Kolay ve basit kullanım paketlerinin yer alması
Hareket algılayıcı hassas sensör sistemi,
İzinsiz giriş yapıldığında telefonlu arama sistemi,

ve daha birçok özellik paketler içerisinde değişiklik göstermektedir. Alarm sistemi denildiğinde bütün hepsini karşılayan Desi Alarm akla gelmektedir.

HANGİ GÜVENLİK SİSTEMİ ALMALIYIM?

Alarm sistemi almadan önce ev tipi alarm sistemi & iş yeri alarm sistemi mi alınacağı kararlaştırılmalıdır. Alarmın nerede kullanılacağı, karar vermenize yardımcı olacaktır.

İş yeri dükkanıma hangi alarmı almalıyım?
Ev güvenliğini sağlamak için hangi alarmı almalıyım?

Sorulan soruların cevapları aslında çok basit. Almaya karar vereceğiniz alarmlardan önce, sizin nasıl bir donanıma ve özelliğe sahip alarm sistemi aradığınız en önemli noktadır. Telefon arama özelliği sabit hat veya GSM üzerinden, kablolu ve kablosuz donanım kabiliyeti, dahili ve harici yüksek ses şiddetli çift siren sistemi, elektrik olmadan 48 saate kadar çalışmaya devam eden benzersiz donanımı, Uzaktan kumanda ve Keypad şifre paneli ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği en iyi alam sistemleri arasında olan Proline & Metaline Alarm Sistemleri ile artık ev veya işyeriniz yüksek koruma altında.

İçerisinde bütün özellikler olsun profesyonel sistem arıyorum!

diyorsanız Desi Metaline & Desi Proline alarm sistemlerini tam aradığınız ev veya işyeri alarm sistemidir.

DESİ YARI PROFESYONEL MİDLİNE ALARM SİSTEMİ

dediğinizde Desi Midline alarm sistemi isteklerinizi karşılayacak olan kablosuz dedektörleri, uzaktan kumandalar ile kolay kullanımı, 105 desibellik ses gücü ile Midline alarm sistemi ev ve küçük işletmeler için ideal bir alarm sistemidir. Uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamadan sizde hırsızlara karşı önleminizi alın.

Çok fazla teferruata gerek yok, uygun fiyatlı evime alarm bakıyorum

diyorsanız caydırıcılıktan taviz vermeden, evimin güvenliğini sağlasın uygun fiyatı ile kullanımı kolay bir ürün bakıyorsanız DESİ MİDline Alarm Sistemi tam aradığınız alarm sistemidir.

DESİ TAK KULLAN ECOLİNE HS103 SERİSİ ALARM

“Kendimin montajını yapabileciğim, ekonomik kapı alarm sistemi bakıyorum!”
diyorsanız Desi Ecoline Kapı alarm sistemi kolay kullanımı ile ev kullanıcılarının tercihi olacaktır. Ecoline serisi tak kullan mantığı ile kapı ve pencerelerinizi güven altına alabileceğiniz en ekonomik ve en uygun fiyatlı 105 desibel ses gücüne sahip, kablosuz dedektörler ve uzaktan kumandalar ile kolay kullanımlı bir kapı, pencere alarm sistemidir.

Desi Alarm Sistemleri Merkezidesialarmmerkezi@hotmail.com+90 850 833 59 74

ÜCRETSİZ KEŞİF