DESİ DAK ALARMLI KİLİT

DESİ DAK ALARMLI KİLİT

DESİ DAK ALARMLI KİLİT  129TL

Desi DAK çelik kapılara için geliştirilen ve üretilen monoblok kilit tipi alarm modeli yerli üretim olup; uzun bil ömrü ile 2 yıl garanti Kapı Alarm modeli, Desi üretim tesislerinde TSE ve Avrupa standarlarına uygun kilit tipi alarm

Evinizde çelik kapınızı güven altına almak ve bu işi en uygun fiyata kaliteli bir ürünmü bakmaktasınız o zaman dogru yerdesiniz. Çelik kapılar için üretilen kilit tipi monoblok alarm modeli çelik kapınızı hiç bir delme ve kesme işlemi olmadan kolaylıkla takılan, yüksek 105 desibellik ses gücü ile ihtiyaclarınız karşılamaya yeterli alarm modelidir. Ürün hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın

 DESİ DAK KİLİT TİPİ ALARM TEKNİK ÖZELLİKLERİ

DESİ Dak Alarmlı Kapı Kilidi standart monoblok kapılara uyumlu, kilit içine Darbe sensörü ve Kapı açılmasına duyarlı algılayıcıları ile 2 adet AA kalem pille uzun pil ömrüne sahip, 105 desibellik sesi ile kapı alarmlarında en uygun maliyetli ve güvenilir sistemler arasında yer almaktadır.

Çift Yönlü Koruma Fonksiyonu
1. Kapıdaki oluşan titreşimleri, zorlamaları algılar ve kapınız açılmadan alarm sistemi aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar
2. Manyetik Kontak özelliği ile Kapınızın açılmasını algılar ve alarmınız aktif olur 105 desibel ses gücü ile çalmaya başlar.

Darbe Hassasiyet Ayarı DESİ DAK Kilit Tipi Alarm Sisteminde darbe sensörü 3 tip ayarı mevcuttur. Bunlar darbelere karşı aşırı hassas. Darbelere karşı orta seviye hassas ve düşük seviye darbe hassas ayrıdır. Bu ayarları son kullanıcılar hiçbir ekipman gerektirmeden sadece kapılarının anahtarı ile rahatlıkla yapabilmektedirler.

Kullanıcı dostu DESİ Dak Kilit modeli normal kapınızı kilitleme ve açma işlemlerinde otomatik olarak alarmınızı aktif ve iptal etmenizi sağlamaktadır.

1. Alarmınızı aktif etme; Kapınızı kapatın ve anahtarınız ile kapınızı üç tur kilitleyin, uzun bir uyarı tonu duyulacak ve alarmınız aktif olmaya başlayacaktır.
2. Alarmınızı iptal etme; kapınızın kilidine anahtarınızı yerleştirin ve kapı kilidini tek ve üç tur kilidini açın alarmınız dört kısa uyarı tonu duyulur ve alarmınız tamamen iptal konumuna geçer.

NOT: Şimdilik DESİ Dak Kilit mekanizması tek noktadan kilitlenen monoblok kapılar için uygundur. Kapınız 2-3-4 veya daha fazla noktadan kilitleniyorsa diğer kapı alarm modellerine bakınız.DESİ DAK KAPI ALARMI PAKET İÇERİĞİ   129.00TL

  • 1 Adet Merkezi DAK Kilit Tipi Alarm
    1 Adet Mıklatıs
    2 Adet AA Alkaline Pil
  • Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Desi alarm sistemleri fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

Güvenlik kamerası fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

desialarmmerkezi@hotmail.com

ÜCRETSİZ KEŞİF