DESİ ALARM YARI PROFESYONEL SİSTEMLER

DESİ ALARM YARI PROFESYONEL SİSTEMLER

Desi Alarm uygun fiyatlı ev ofis tipi alarm sistemi ; Adından anlaşılacağı gibi DESi Midline orta segmentte kapı güvenliği odaklı olarak üretimi yapıldığından bu güne evlerin, ofislerin ve küçük işletmeler için devrim niteliğinde olan alarm sistemleri sizlere;
“Bu kadar uygun maliyetli alarm olur mu dedirtecek bir üründür”

Yüksek ses gücü ve LED flaşlı sireni ile panikletici özelliği hırsızları korunacak olan mekandan uzak tutan, Midline alarm sistemi uygun fiyat politikasıyla Türkiye çapında en çok talep edilen güvenlik alarmıdır. Üstelik Türkiye’de Üretimi yapılan ürünümüz TSE ve Avrupa standartlarında, ‘2 yıl garantili’ olarak satış ve montajlı hizmete sunulmuştur.

DESİ MİDLİNE NEDİR?

Desi Midline alarm sistemi uygun fiyatlı, uzaktan kumanda içeren ürünleri ile alarm kurulumunu ve iptali gerçekleştirebileceğiniz kullanımı çok basit alarm sistemdir. Midline alarm serisinin montaj hizmeti, hızlı bir şekilde yapılmakta ve hemen kullanıma hazır hale getirilmektedir. Midline alarm sisteminde ‘105 desibel LED ışıldaklı siren’ mevcuttur. Aynı zamanda bu sirenin için elektrik kesintilerine karşı 12v akü bulunmaktadır. Bu sayede elektrikler olmadığında alarm sistemi çalışmaya devam eder.

Elektrik olmadığında akü sistemi devreye  girerek yaklaşık olarak 24 saate kadar kesintisiz bir şekilde alarm sisteminizin devrede kalmasını sağlamaktadır. İsteğiniz doğrultusunda sisteme ekstra  olarak sekiz adet kablosuz ‘RF DESİ Dedektör’ ve altı adet ‘DESİ Silver’ uzaktan kumanda tanımlanabilir. Midline üç faklı paket içeriği vardır. Bunlar sırası ile ‘WS modeli’, ‘Plus Modeli’, ‘WK modelidir’. Teknik donanım olarak hepsi aynıdır, sadece paket içeriğindeki ekipmanlarda değişiklik vardır.

DESİ MİDLİNE NASIL KULLANILIR?

Alarm Sisteminizi aktif edeceğiniz zaman uzaktan kumanda vasıtası ile alarmınızı devreye alabilirsiniz. Uzun tiz sesi geldiğinde, size mekanda alarmın aktif olacağının ve kapının kapatılmasını işaret eder bu esnada alarmınız on saniye sonra aktif hale gelir. Alarmı devre dışı bırakmak için uzaktan kumandadan iptal tuşuna basılır ve alarmın devre dışı bırakıldığını üç defa tiz uyarı tonu verdiğinde anlayabilirsiniz. Bu tiz uyarı tonu, kapının güvenli bir şekilde açılabileceğini belirtmektedir.

Alarm aktifken, kapınızda veya içerideki dedektör varsa herhangi bir olumsuzlukta alarm sistemi ‘LED flaşlı Dış alan Sireni 105 desibel ses gücü’ ile çalmaya başlamaktadır. Bu bahsedilen alarm modelinde telefon arama özelliği ve iç siren uygulaması mevcut değildir.

MODEL & PAKET İÇERİKLERİ

Desi Proline Modellerinin standart paket içerikleri arasındaki farklar aşağıdaki tabloda sergilenmiştir.

DESİ MİDLİNE WSDESİ MİDLİNE PLUSDESİ MİDLİNE WK
1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren1 Ad. ABS Ana Merkezi LED Flaşlı 105 Desibel Siren
2 Ad. Silver Uzaktan Kumanda2 Ad. Silver Uzaktan Kumandax
1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü1 Ad. 12 Volt Bakımsız Akü
1 Ad. Manyetik K.kontak1 Ad. Manyetik K.kontak1 Ad. Manyetik K.kontak
xx 1 Ad Dokunmatik RF Keypad
x 1 Ad PIR Hareket Dedektörüx

ALARM SİSTEMLERİ İLE ALAKALI DAHA FAZLA KAYNAKEv güvenlik alarm sistemleri hakkında sizlere faydasını olacağını düşündüğümüz linklerden daha fazla bilgiye ulaşabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Alarm Sistemi Fiyatları?

Hangi Alarmı Almalıyım?

Sorulan Sorular..

Bizi Arayın..  

Desi Alarm Sistemleri Merkezi

desialarmmerkezi@hotmail.com