DESİ ALARM SANCAKTEPE

DESİ ALARM SANCAKTEPE
28 Temmuz 2018 No Comments ANADOLU YAKASI SERVİS BÖLGESİ desialarmmerkezi

Desi Alarm Sancaktepe

Ev ve işyeri güvenliği için hırsızlara karışı alınabilecek en iyi tedbirler arasında olan alarm sistemleri, sizlerin güvenliği için üretilen ve kurulumundan sonra hemen kullanılabilen ve büyük oranda hırsızlık olaylarının önü geçen elektronik sistemlerin bütünüdür. sevdiklerinizi uygun fiyat garantisi, yaygın servis ağı, 2 yıl ücretsiz garanti hizmeti ile DESİ güvenlik sistemleri her daim yanınızda. DESİ Alarm Sancaktepe ilçe ve diğer Anadolu yakası ilçeleri olmak üzere bütün İSTANBUL bölgesine hizmet veren yetkili DESİ alarm bayiliğimiz 20 yıllık tecrübesi ile Sancaktepe ev ve işyeri güvenlik sistemleri alanında sizlere en iyi fiyat ve en iyi işçilik hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye’de 2017 yılında en çok satılan alarm sistemi olan Midline modelimiz, 2018 yılı en çok satan ev alarmı olma yolun gene emin adımlar ile ilerlemektedir. En iyi fiyat garantisi verdiğimiz ev ile ofisler için tasarlanan, tamamen Türk malı olan yarı profesyonel güvenlik çözümü MİDLİNE modelimiz kullanım rahatlığı ile 7 den 77 ye herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve satın alabileceği kapı güvenlik sistemidir.

İstanbul Sancaktepe ilçesi yetkili bayiliğimiz uygun bütçeli kapı alarmlarından, işletmeler için tasarlanan profesyonel alarm ve kamera güvenlik sistemleri ücretsiz keşif ve dilerseniz aynı gün montaj imkanı ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgilendirme için bizi +90 850 833 59 74 nolu telefondan lütfen arayın. Alarm ve Kamera Sistemleri Fiyatlarımı Aramaktasınız

Aylık Kira yok, Kontrat yok, Tamamen Size Ait Alarm Güvenlik Sistemi

Güvenlik sistemi çözümleri ve fiyat listesi sayfalarımız  

Alarm Sistemi Fiyatları..

Kamera Sistemleri Fiyatları..

Sorulan Sorular..

Bizi Arayın..

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÜCRETSİZ KEŞİF