DESİ ALARM GAZİOSMANPAŞA

DESİ ALARM GAZİOSMANPAŞA
28 Temmuz 2018 No Comments AVRUPA YAKASI SERVİS BÖLGELERİ desialarmmerkezi

   Desi Alarm GOP Yetkili Bayi

Alarm; hırsızlık, soygun gibi olayların önlenmesi için caydırıcı özelliği olan sağlayan elektronik bir çözümdür. Evinizde ve işyerinizde elektronik parçaların birbirleri ile entegre edilmesi sonucu oluşan alarm sistemi istenmeyen durumları algılayarak haber verir. İstenmeyen durumlarda alarm sistemi devreye geçtiği zaman siren, ışık ve telefonla hem çevreye hem de gerekli yerlere haber verilmesi sağlanır. İstenmeyen durumu alarma ayarlayarak, ne zaman devreye gireceğini kendiniz belirleyerek alarm sistemini kullanabilirsiniz. Alarmı kurma ve kapatma işlemi şifrelerin tuşlanarak girilmesi ve uzaktan kumanda ile gerçekleştirilebilir.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları 

 Tıkla Hemen Ara +908508335974

Desi Alarm Gaziosmanpaşa şubesinde İstanbul’un tüm bölgelerine montaj ve kurulum yapılmaktadır. Desi alarm sistemlerinde kiralama yoktur ve satın almış olduğunuz ürün tamamen sizin olmaktadır. Desi alarm güvenlik sistemleri 1991 yılında kurulan bir Türk şirketidir. Üretimler Türk mühendisler tarafından yapılmaktadır. %100 yerli olan desi alarm güvenlik sistemlerinin kalitesi hem ulusal hem de uluslar arası makamlar tarafından onaylanmıştır. Parmak izi ve kapı teknolojileri, ev ve iş yeri alarmları, oto alarm ve aksesuarları şubemizin verdiği hizmetler arasında yer almaktadır.  Desi Alarm Sistemlerinin Çeşitleri

Yarı Profesyonel Alarm Sistemleri; kullanıcının kendisinin de rahatlıkla monte edebileceği ve kurulum yapabileceği, kullanımı kolay ve düşük maliyetli sistemlerdir. Bu model kablosuz detektörlerle tam olarak uyumludur. Kablosuz montaj ve kolay kullanım sağlamaktadır. Elektrik kesintilerine karşı dahili bataryası mevcuttur ve kablosuz sensörler ile uyumludur. Desi; elektronik kart üretimi konusunda dünyanın ulaşmış olduğu     son nokta olan surface mount device teknolojisi kullanılmaktadır. Uzaktan kumandalarda değişken kod teknolojisi kullanılmaktadır. Telekomünikasyon kurumu tarafından onaylı olan 433,93 MHz frekansında yayın yapan desi kumandaları konfor, güvenlik ve kaliteyi siz müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel Alarm Sistemleri; kablolu ve kablosuz alanları şifre ve uzaktan kumanda ile kontrol edebilme olanağı sağlayan, profesyonel alarm sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayan ve ekipler tarafından montajı sağlanan ürün gruplarımızdandır. Harici tuş takımı, dış alan sireni, dedektörler ve daha bir çok aksesuar ile zenginleştirilebilen proline serisi alarm sistemleri tümleşik sireni ile diğer ürün gruplarından ayrılmaktadır ve kendini farklı kılmaktadır. Proline WKS paketi grubunda alarm anında telefon ile arama özelliği bulunmamaktadır.  Desi Alarm Gaziosmanpaşa

Firmamız Desi Güvenlik Sistemlerinin resmi İstanbul Bölgesinde faaliyet gösteren resmi yetkili bayii ve servisidir. Hizmet sunduğumuz Gaziosmanpaşa ilçesi Bağlarbaşı, Fevzi Çakmak, Karadeniz, Karayolları, Hürriyet, Karlıtepe, Mevlana, Kazım Karabekir, Sarıgöl, Yenidoğan, Pazariçi, Yıldıztabya, Şemsi paşa semt ve mahallerine deneyimli kadromuzla Desi Alarm Sistemini 2 yıl servis garantili olmakla beraber hizmet vermekteyiz.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri

desialarmmerkezi@hotmail.com

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÜCRETSİZ KEŞİF