DESİ ALARM EKONOMİK ALARMLAR

DESİ ALARM EKONOMİK ALARMLAR

DESİ ECOLİNE HS 103W ve DESİ ECOLİNE HS 103 PLAS

Ev kullanıcılarının kapı güvenliği için geliştirilen kablosuz tak çalıştır özelliği ile montajında hiç bir zorluk çekmeden rahatlıkla yapabileceğiniz alarm sistemi modelidir.

Desi Ecoline HS 103W kapı alarm modeli tümü birleşik kasa içinde dahili 105 desibel yüksek ses gücü, elektrik kesilmelerinde 24 saate kadar dayanabilen dahili şarj olabilen 6 voltluk bataryası, alarm sisteminizin kurulum ve iptalini gerçekleştiren silver uzaktan kumanda ve 1 ad. Koruma altına alınacak kapının açılmasını algılayıp alarm ünitesine kablosuz sinyal gönderimi yapan RF manyetik kapı kontağı standart paket içeriğinde bulunmaktadır. Ecoline Alarm sistemine toplamda 6 adet uzaktan kumanda ve 8 adet DESi RF Dedektörler ilave edilebilmektedir.

DESİ HS 103W NASIL KULLANILIR?

Alarm sistemini uzaktan kumanda ile devre alınır ve uzun tiz bir ses duyulur, 10 saniye içinde kapının kapatılması gerekmektedir. Bu işlemi isterseniz kapı kapatılmadan önce veya kapı kapatıldıktan sonra yapabilirsiniz.

Alarmı devre dışı bırakmak istediğinizde kapıyı açmadan önce kumanda üzerindeki alarm iptal tuşuna bastığınızda alarmınız 3 defa kısa tiz bir ses gelir ve güvenlik korumasının kaldırıldığını size alarmın iptal konumuna geldiğini belirtir. Kumanda üzerinde acil durumlar için gerekli olan panik tuşu mevcuttur, bu tuşa basıldığında alarma hemen çal komutu verilmiş olur; bu özellik sayesinde kapınız açılmadan veya başka tehditlere karşı korumada olmanız hedeflenmiştir.

KUTU İÇERİĞİ

  • 1 Ad. Ecoline Merkezi Ünite
  • 1 Ad. RF Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
  • 2 Ad. Silver Metal Kumanda
  • Kullanma kılavuzları, Garanti Belgesi ve Desi Koruma Etiketleri

Sorulan Sorular..Bizi Arayın..

Desi Alarm Sistemleri Merkezi

desialarmmerkezi@hotmail.com

ÜCRETSİZ KEŞİF