BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

Desi alarm, alarm sistemleri ve güvenlik kameraları hizmeti sunan köklü bir firmadır. 1992 yılından günümüze en iyi kaliteyi müşterilerine sunma stratejisi ile büyümeyi hedeflemiştir. İstanbulda güvenlik alarmı ve kamera sistemleri ihtiyacı nüfusun çoğalmasıyla artış göstermiştir. Firmamız ise 2002 yılında Desi Alarm sistemlerinden aldığı onaylı bayiilik sistemi ile İstanbul’un her ilçesine hizmet sunmaya başlamıştır.

Alarm sistemlerinde ihtiyaç ve talebin çoğalması doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Daha fazla istek ve talebe göre alarm sistemlerinde; kapı alarmı,parmak izi sistemleri satışı gerçekleştirdik. Bütün büyüme girişimlerini firma olarak müşterilerimize borçluyuz.

SİZDE BİZİMLE BAYİİ ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Bayimiz olun, fırsatlardan yararlanın.

Bizimle çalışmanın birçok avantajından sizlerde faydalanabilirsiniz. Nasıl mı?

Sürekli bayiimiz olduğunuzda ;
7/24 teknik destek,
Alarm sistemleri panelinde gelişmiş yönetim ayarları,
Kamera sistemlerinde yapılabilecek gelişmiş ayarlar,
2 yıl boyunca satışı yapılan ürünün garantisi,

Üstelik sahip olacağınız avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Daha fazlasını isteyen bayilerimiz için daha fazlasını sunmaya hazırız. Alarm sistemleri fiyatını kafanıza takmayın. Yıllardır edindiğimiz tecrübeye göre müşterilerimizin bizi seçmesindeki etken; ucuz alarm sistemleri ve ucuz kamera sistemleri hizmeti sunmamızdır. Sizde bizi tercih edin uygun fiyatlardan çifte yararlanın Desi alarm sistemleri fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

Güvenlik kamerası fiyatlarına ulaşmak istiyorsanız tıklayın.

Desi Alarm Sistemleri
desialarmmerkezi@hotmail.com
ÜCRETSİZ KEŞİF