ALARM VE KAMERA SERVİSİ GÜNGÖREN

ALARM VE KAMERA SERVİSİ GÜNGÖREN
28 Temmuz 2018 No Comments AVRUPA YAKASI SERVİS BÖLGELERİ desialarmmerkezi

Türkiye’nin en çok güvenilen ve en çok tercih edilen lider güvenlik firması Desi alarm sistemlerinde kullanılan tüm cihazlar uluslar arası standartlara uygundur. Desi alarm sistemlerinde kiralama ve süreli ücret mantığı ile çalışma yoktur. Desi alarm satışlarında taahhüt ve kontrat gibi zorunlu sistemlere yer verilmemektedir.

Alarm sistemlerini satın alındıktan sonra 2 yıl geçerli olan garanti kapsamı mevcuttur. 1991 yılında kurulan ve Türk firması olan Desi alarm %100 yerli ve kaliteli ürünlere yer vermektedir. Ürün çeşitlerimizde ihtiyaca ve konuma göre kablolu ve kablosuz alarm sistemleri, isteğe göre ayarlanabilen ve kurulum sağlanan alarm çeşitleri bulunmaktadır.

Ev veya işyeri alarm sistemine mi ihtiyacınız var? Desi Alarm Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Desi Alarm her bütçeye ve ihtiyaçlara göre alarm sistemi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizi alarm sistemleri sayfamızdan inceleyebilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Desi Alarm Kampanyalı ürün Fiyatları 

 Tıkla Hemen Ara +908508335974

İstanbul’da ikamet eden Desi alarm Güngören şubesinde Güngören ve İstanbul’un bütün ilçelerinde montaj dahil ürünlerde ürünün etiket fiyatının dışında başka ek bir ücret talep edilmemektedir ve İstanbul içerisinde her bölgeye montaj uygulaması mevcuttur. Göngören ilçesine hizmet verdiğimiz mahhaller söyledir, Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Güven, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi, Tozkopan ve merkezine servis araçlarmız ile hızlı bir şekildi kurulumlarımız gerçekleştirmekteyiz.  Desi Alarm Güngören

İstanbul ili Güngören ilçesinde artan ev işyeri hırsızlık olaylarının önüne geçebilmek için alarm sistemleri günümüz şartlarında artık her ev ve işyerinin olmazsa olamazları arasına girmiştir. Alarm sistemleri hırsızların %99 caydırmaktadır. Bu sebepten dolayı Desi kendi üretimi yaptığı alarmların güncel kampanyalar v uyun kredi kartına beş taksit ödeme seçeneklerimizle Desi Alarm Güngören yetkili bayi olarak satış ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Alarm sistemlerimiz tamamen yerli üretim olup, ürünlerimiz 2 yıl servis garantili olarak sizlere teslim edilmektedir. 2 Yıl Garanti-Hızlı Servis

Desi Alarm Sistemleri yetkili bayi olarak firmamızdan satın aldığınız bütün ürünler Desi Alarm Güvenlik Sistemlerinin üretmiş olduğu %100 orijinal ürün gruplarından oluşmaktadır. Ürünlerimizi deneyimli personelimizle montaj ve servis hizmetleri sunmaktayız Desi Alarm Güngören ilçesinin bütün mahallerine servis araçlarımızla hızlı bir şekilde montaj ve servis hizmeti sunmaktayız.

Ev veya işyeri Alarm Sisteminemi ihtiyacınız var? Desi Güvenlik Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi çok uygun maliyetler ve ödeme seçeneği ile koruma altına alın. iletşim sayfamızdan bize ulaşın sizde bütçenizi yormadan alarm sahibi olun.

İletişim Sayfasına Git

Desi Alarm Sistemleri Merkezi

desialarmmerkezi@hotmail.com

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ÜCRETSİZ KEŞİF