1 Lİ KAMERA SİSTEMİ

1 Lİ KAMERA SİSTEMİ

NEUTRON KAYIT CİHAZI VE KAMERA

Neutron kayıt cihazlı ve netron kamera hazır paket sistemleri ile ev ve işyerinizi 7/24 profesyonel güvenlik kameraları ile koruma altına alın, ev ve işyerinizi internet üzerinden takip edin.

Profesyonel Kamera Sistemine mi ihtiyacınız var? Size Desi Alarm Sistemi olarak tavsiye edeceğimiz Neutron CCTV 4 kanal güvenlik kamera sistemi ile ev ve işyerinizi kayıt altına alalım. Sizde sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın. Neutron CCTV sistemleri kampanyasını kaçırmayın. iletişim sayfamızdan bize ulaşın, Ücretsiz keşif talebinde bulunun.

NEUTRON 4 KANAL CCTV TEKNİK ÖZELİKLERİ

Neutron güvenlik kamera sistemleri, Ev ve işyeri profesyonel güvenlik kamera sistemleridir.neutron ayrıcalığı ile ev ve işyerinizi 7/24 gözlem ve kayıt alatına alabilir, internet üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun canlı olarak ister bilgisayarınızdan isterseniz akıllı cep telefonundan saniye kaybı olmadan izleyebilirsiz, Neutron Dvr ve Cctv sistemlerine makul bir ücret karşılığınıda harici mikarafon takılarak canlı ses alabilr ve dinleme yapabilirsiz…

 NEUTRON 4 KANAL CCTV PAKET İÇERİĞİ

1 Adet 4 Kanal Neutron AHD  Kayıt Cihazı
1 Adet Kayıt Cihazı HHD (Hard diski)
1 Adet 10A Adaptör
1 Adet Neutron AHD 2.1 Megapiksel Gece Görüşlü Kamera
2 Adet BNC kollektör
2 Adet 12V Cakı
50m 2+1 CCTV Kablosu
Garanti Belgesi, Kullanma Kılavuzu, Koruma Etiketi

Desi Alarm Sistemleri

desialarmmerkezi@hotmail.com

ÜCRETSİZ KEŞİF